KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193448
nr 1419 3448
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, fjällandskap. Signerad, daterad -88. Akvarell, bildmått: 23x33, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:59:16
20/9 07:10:09