![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15597286
*
nr 1559 7286
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 13x17 cm, yttermått inklusive ram: 16x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 18:16:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 23:59:18
1
100 kr
28/8 13:34:59
2
350 kr
28/8 13:43:33
1
200 kr
28/8 13:43:33
2
250 kr (Budbetjänt)
28/8 13:43:38
1
300 kr
28/8 13:43:38
2
350 kr (Budbetjänt)
28/8 13:43:46
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20
-
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1559 7286
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 13x17 cm, yttermått inklusive ram: 16x21 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 23:59:18 | 1 | 100 kr |
28/8 13:34:59 | 2 | 350 kr |
28/8 13:43:33 | 1 | 200 kr |
28/8 13:43:33 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
28/8 13:43:38 | 1 | 300 kr |
28/8 13:43:38 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
28/8 13:43:46 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16 -
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20 -
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39