KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14198442

nr 1419 8442

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Alhambra, La puerta de la justicia. Akvarell, bildmått: 68x33cm, yttermått inklusive ram: 104x69cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:16:56