KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16969278

nr 1696 9278

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad LK, daterad -44, Vikingar. Akvarell, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 april 2025
kl 19:48:28

27/4 20:39:44 1      Vinnande bud