KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15463303

nr 1546 3303

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Kvinna med barn, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 37x28 cm. Signerad

Kondition: fuktskada

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2023
kl 19:11:42

30/5 11:11:55 1      Vinnande bud