KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407372

nr 1540 7372

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Barn. Signerad Braun, Akvarell. Bladets mått: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:59:01

All världens barn (Lisa Larson)