KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16783154
nr 1678 3154
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, ej signerad, man, man med skägg. Akvarell, bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:57:52
7/2 12:05:21