KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16783154

nr 1678 3154

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, ej signerad, man, man med skägg. Akvarell, bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2025
kl 19:57:52

7/2 12:05:21 1      Vinnande bud