KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407409
nr 1540 7409
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Anskärskobbarna, Åsmansboda. Signerad, daterad -91. Akvarell, 23x45 cm, yttermått inklusive ram: 39x60
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:40:19
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)