KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12487122

nr 1248 7122

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Akvarell, "Porträtt III", Signerad, bladets mått: 20,5x15

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:58:40

11/4 23:08:48 1      1.000 kr
14/4 13:02:40 2      Vinnande bud

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien