KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12487122
nr 1248 7122
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Akvarell, "Porträtt III", Signerad, bladets mått: 20,5x15
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:58:40
11/4 23:08:48
1.000 kr
14/4 13:02:40
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien