KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14819007

nr 1481 9007

Akvarell

Ulla Kolmodin, Ladgårdsdörr. Signerad, daterad 1980. Akvarell, bildmått: 49x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm

Utrop:

600 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 18:49:19