KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278055
nr 1427 8055
Tore Nobling
(1908-1962)
Tore Nobling (1908-1962), Signerad, akvarell, -47, bladets mått: 30x48, yttermått inklusive ram, 47x65 cm
Tore Nobling, svensk bildkonstnär född 1908, död 1962.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:14:18
21/10 22:48:47