KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451405

nr 745 1405

Torbjörn Zetterholm

(f. 1921), Sverige

Akvarell, Torbjörn Zetterholm, motiv från Lofoten, signerad, motivets mått: 19x59

Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.

Utrop:

700 kr

Såld:

850 kr

måndag 5 mars 2012
kl 18:31:55

Torbjörn Zetterholm

Läs mer om Torbjörn Zetterholm