KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15652033

nr 1565 2033

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

"Nytorgsgatan 1". Signerad. Akvarell, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:19:25

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel