KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034144

nr 1603 4144

Thage Nordholm

(1927-1990), Sverige

Landskap. Signerad, akvarell, 54x73 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm

Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:05:57

Thage Nordholm

Läs mer om Thage Nordholm