KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012557
nr 1201 2557
Akvarell
1800-tal, kvinna med hund, 21x25
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:49:53
250 kr
450 kr
500 kr
700 kr