KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012557

nr 1201 2557

Akvarell

1800-tal, kvinna med hund, 21x25

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:49:53