KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7596214

nr 759 6214

Akvarell

1800-tal, Frankrike, Park, motivets mått: 30x41

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 maj 2012
kl 18:57:29