KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757357

nr 1275 7357

Ted Ström

(f. 1944), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 2005, "Det är nåt lurt med vintern", Motivet: 21x31 cm

Ted Ström, svensk bildkonstnär, grafiker, musiker och kompositör, född 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:09:36

Ted Ström

Läs mer om Ted Ström