KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16914483

nr 1691 4483

Sverre Erixson

(f. 1932), Sverige

Röd. Signerad, daterad 1965. Akvarell, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x48 cm

Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:36:14

Sverre Erixson

Läs mer om Sverre Erixson