KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16914483
nr 1691 4483
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
Röd. Signerad, daterad 1965. Akvarell, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x48 cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:36:14
100 kr
150 kr
200 kr