KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5554077

nr 555 4077

Akvarell

signerad Tobroy 99, Ryssland, vinterlandskap, 49x38

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 december 2008
kl 16:29:31