KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5588239
nr 558 8239
Akvarell
si9gnerad.Rotherdam 1847, 25x32
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2008
kl 17:51:45
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr