KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912090

nr 1491 2090

Akvarell

Signerad Huss, 1930, Sofiakyrkan från Nytorget, 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x32, akvarell

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:38:56

26/9 18:33:56 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm