KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16065187
nr 1606 5187
Akvarell
signerad Bengt Enstedt. Signerad, daterad 1921, "Ejdrar på skäret", 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 23x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:01:23
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)