KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9535132
nr 953 5132
Akvarell
Monogramsignerad, WA 1923, enligt uppgift målad av Prins Wilhelm August av Preussen, 35x27
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2015
kl 18:25:28
6/4 18:20:28