KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9715395

nr 971 5395

Akvarell

Signerad, sydländsk bygata, 22x30

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 juli 2015
kl 18:55:10