KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884410

nr 788 4410

Akvarell

Signerad, Stockholm, 1971, 45x60

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:31:57