KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17067035

nr 1706 7035

Akvarell

Signerad, naken kvinna. Akvarell, bildmått: 34x22cm, yttermått inklusive ram: 52x38cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 18:03:20

29/5 09:20:29 1      Vinnande bud