KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063504
nr 706 3504
Akvarell
signerad, 1858, herrporträtt, 25x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:01:27
1/8 16:11:19