KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513238
nr 951 3238
Akvarell
Rudbäck, Porträtt, signerad, 36x29
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:59:06
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)