KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10583628

nr 1058 3628

Rolf Smedman

(1929-2000), Sverige

Akvarell, Rolf Smedman (1929-2000), tidningen Land, signerad, 16x25

Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 september 2016
kl 18:57:35

Rolf Smedman

Läs mer om Rolf Smedman