KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051015

nr 1305 1015

Akvarell

Ria Roos, Grind, Signerad. Motivet: 22x16 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:49:34

3/2 19:13:42 1      Vinnande bud