KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13878235

nr 1387 8235

Akvarell

Puay Hua Low. Signerad, akvarell, Singapore River, 37x54, yttermått inklusive ram: 52x70 cm

Kondition: saknar glas

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:33:41