KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808470

nr 1480 8470

Osvald Eslon

(1895-1961)

Osvald Eslon (1895-1961), Venedig. Signerad. Akvarell, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:43:15