KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13725053
nr 1372 5053
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Akvarell, "Till det 1sta barnet". Signerad, daterad -88. Motivet: 30x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:08:53
14/1 10:42:59
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund