KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10894513

nr 1089 4513

Akvarell

Monogramsign EB 1881, Neapel, motivet: 30x46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 februari 2017
kl 18:45:57