KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666119
nr 1466 6119
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Båtar i Nybroviken. Signerad. Akvarell, bildmått: 71x53 cm, yttermått inklusive ram: 98x79
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:36:56
6/5 07:46:26
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov