KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15053072
nr 1505 3072
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Michael Shevarjov (f. 1958). Signerad, akvarell, Stilleben, 74x54 cm, yttermått inklusive ram: 92x72 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:10:06
28/11 17:22:42