KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12892396

nr 1289 2396

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Akvarell, Signerad. Bladets mått: 75x56 cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:53:04

13/11 19:22:59 1      400 kr
17/11 18:45:39 2      Vinnande bud

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov