KONST / Litografier / Akvarell 14488018

nr 1448 8018

Akvarell

+ litografi + etsningar, 4 delar, Francois Debert, oramade lösa blad, bladets mått: 25x32 - 20x38, akvarell. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 februari 2022
kl 19:55:51

14/2 19:07:48 1      Vinnande bud