KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052092

nr 1405 2092

Akvarell

Lisa Nyström. Körsbär. Signerad. Akvarell, 13x18cm, yttermått inklusive ram: 31x34cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:24:57

17/6 22:58:47 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer