KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15873075
nr 1587 3075
Akvarell
Liidia Jürissons, stilleben av rosor. Signerad, daterad 1962, Akvarell, bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:06:07
30/11 10:43:57
100 kr
2/12 13:03:11
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer