KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9489374
nr 948 9374
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Akvarell, Lennart Gram (1910-1996), Osignerad, 16x10 (vykort)
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:59:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram