KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14908103
nr 1490 8103
Leif Holmqvist
(f. 1936), Sverige
"Ejdersträck". Signerad. Akvarell, bildmått: 9x24 cm, yttermått inklusive ram: 24x38 cm
Leif Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:09:31
16/9 20:29:52