KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14908103

nr 1490 8103

Leif Holmqvist

(f. 1936), Sverige

"Ejdersträck". Signerad. Akvarell, bildmått: 9x24 cm, yttermått inklusive ram: 24x38 cm

Leif Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:09:31

16/9 20:29:52 1      Vinnande bud

Leif Holmqvist

Läs mer om Leif Holmqvist