KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17388542
nr 1738 8542
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, trädgård. Akvarell, bildmått: 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 66x52 cm. Signerad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:44:19
9/11 15:34:35