KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475051
nr 1547 5051
Lars A Persson
(f. 1958), Sverige
"Akvarell, ovan trädgränsen 1" bladmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm. Signerad
Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:59:19
10/6 23:07:13