KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11482178
nr 1148 2178
Akvarell
K Lindroth, Galärvarvet mot Kastellholmen, signerad och daterad -80. 35x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:25:25
350 kr