KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14966017
nr 1496 6017
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Stadsmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x54 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:42
17/10 08:46:51
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist