KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473186

nr 747 3186

Akvarell

Jall Ed, sjölandskap, signerad-79, motivets mått: 39x63

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 mars 2012
kl 19:19:16

17/3 16:46:06 1      Vinnande bud