KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536303

nr 1753 6303

Hjalmar Falk

(1856-1938), Sverige

Signerad, Norrbro-Stockholm. Akvarell, bildmått: 18x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x59

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:57:01

19/1 16:21:30 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hjalmar Falk

Läs mer om Hjalmar Falk