KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17309351

nr 1730 9351

Herman Müller

(1840-1919), Sverige

Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 49x35 cm, yttermått inklusive ram: 69x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 18:05:42

11/10 15:52:45 1      Vinnande bud

Herman Müller

Läs mer om Herman Müller