KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193457

nr 1419 3457

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Lingon. Signerad, daterad -93. Akvarell, bildmått: 14x14, yttermått inklusive ram: 42x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:54:55

18/9 17:56:01 1      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu